Berber Koltuğu Hidroliği
11Tem

Berber Koltuğu ve Önemi

Berber Koltuğu Hidrolikli
Berber Koltuğu

Berber Koltukları ,Berberler için hayati öneme sahip demirbaşlar arasında yer almaktadır. Saç ve Sakalını kestirmek isteyen müşteriler yarım saatten fazla berber koltuğunda oturmaktadır. Bu nedenle hem müşteri için hem de berber esnaflar için berber koltuğu konforu ve kalitesi çok önemlidir.

Berber Koltukları Yedek Parçaları

Berber koltukları yedek parçaları genel olarak piyasada bulunması en zor ürünlerdir. Üreticiler koltuk yedek parçaları satışı yapmadıkları için ulaşılması bir hayli zor parçalardır. Kuaforyedekparca.com ve Kuaforteknikservis.com olarak siz değerli müşterilerimiz için berber koltuğu yedek parçalarını tedarik ediyoruz. Tüm Türkiye’ye 150TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretini biz ödüyoruz. İstanbul içerisinde berber koltukları tamiri ve deri yüz değişimi yapıyoruz.

Berber Koltuğu Hidroliği
Berber Koltuğu Hidroliği

Berber Koltuğu Hidroliği Bozuldu

Berber Koltuğu Hidroliği ortalama 5 ila 7 yıl arasında bir kullanım ömrüne sahiptir. Bu süre zarfında bozulan berber koltuğu hidroliğinin yenisi ile değişmesi gerekmektedir. Berber Koltuğu Bozulduğunda kuaforteknikservis.com sitesini ziyaret ederek temin veya değişimini isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir