Kampanyalı Berber Koltukları-Berber Koltuğu Hidrolikli
18Tem

Kampanyalı Berber Koltukları

Kampanyalı Berber Koltukları

Berber Koltuğu Hidrolikli
Berber Koltuğu Hidrolikli

Berber Koltukları , Kuaför ve Berber esnafımız için son derece önemli demirbaşlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple koltuk seçimi son derece önemli ve bir o kadar da dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Berber Koltuklarının Hidrolikli olması çalışan kişinin çalışırken rahat etmesi açısından son derece önemlidir.Bu yüzden hidrolikli berber koltuğu seçilmesi tavsiye edilmektedir.

Kampanyalı Berber Koltukları

Kampanyalı berber koltukları genellikle yılın belirli bir ayı indirime girer ve o ay bitiminde tekrardan eski fiyatıyla satışa sunulur. Bu gibi kampanyalar Kuaför ve Berber salonu kurmak isteyenlerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır.

Kampanyalı Berber Koltuklarımız

Berber Koltuğu Hidrolikli
Berber Koltuğu Hidrolikli

Özellikler ;

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Genişlik : 62 Derinlik : 100 Yükseklik : 100/114

Dökme sünger üzeri deri kaplama gövde, nikelaj kaplama hidrolikli ayak ve poleretan kolçak.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Ödemenizi havale veya kredi kartıyla, ya da mağazalarımızda nakit olarak yapabilirsiniz. Kredi kartlarına vade farkı olmadan, 6 aya kadar taksit imkanı vardır.

TESLİMAT SÜRESİ

Teslimat süresi, ürünün kargolanacağı şehir ya da ülkeye göre, isteğe özel ürünlerde ürünün niteliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bizimle irtibata geçerek teslimat süresiyle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

GARANTİ VE İADE ŞARTLARI

Satın alınan ürünler sadece ayıplı/hasarlı çıkmaları durumunda iade edilebilir. Ürünlerin kontrolü teslimat sırasında yapılmalıdır. Satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 2 gün içinde geri bildirilmesi halinde değiştirme ya da iade süreci başlar. Ürünlerin garanti süresi 12 aydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir